O nás

Pomáháme Vám plnit vaše přání

Rádi se Vám představíme

Firma Sádrokartony Matějů působí v oblasti stavebnictví od roku 1995. Začínali jsme s montážemi sádrokartonových systémů Knauf na novostavbách i přestavbách rodinných domů.

Naše činnost se následně rozšířila i na rekonstrukce podkroví, zateplení podkroví a vytvoření prostoru pro bydlení za pomocí sádrokartonových konstrukcí. 

Milujeme svou práci

Vzhledem k bohatým zkušenostem s realizacemi a také materiály, se kterými se pracuje na českém trhu jsme se rozhodli jít cestou kvalitně odvedené práce a kvalitních materiálů.

Máme za sebou celou řadu realizací a proměn půdních prostor. Známe slabá místa při těchto proměnách včetně chyb, které vznikají při pokládání izolací a tvorbě nosných konstrukcí pro sádrokarton.

Na naše práce Vám poskytneme 5 let záruku, ale i po uplynutí této doby zůstáváte naším zákazníkem a následný servis je samozřejmostí.

Nic nás nezastaví

Protože máme spoustu zkušeností, umíme vyřešit věci, které mají nesnadné řešení.Ať se jedná o designové prvky, nebo složité konstrukce  suché výstavby v podkroví.

Vše promyslíme

U práce přemýšlíme. Nechceme řešit problémy  zpětně. Považujeme za nezbytné  s vámi projednat hledat a dosáhnout nejlepšího výsledku.

Jdeme krok za krokem

Každá činnost má svá pravidla a své postupy. I když bychom chtěli mít všechno jako lusknutím prstům, víme že to chce trpělivost.

Vše jen s úsměvem

Nejlepších výsledků dosáhne člověk s čistou hlavou a úsměvem. Touto cestou kráčíme…

Vaše sny - naše poslání.

Věříme poctivé práci a rozhodování

Držíme slovo...

SEZNAMTE SE S NÁMI

Tváře, které Vám pomohou splnit vaše přání

Bez nás to nepůjde tak snadno

Ladislav Matějů

Aktivní člen týmu

Josef Hovorka

Aktivní člen týmu

Od našich spokojených klientů

RECENZE, KTERÉ NÁM DĚLAJÍ RADOST

Někteří naši spokojení zákazníci nám – jako výraz své spokojenosti, zanechali několik vět pro Vás.

Chcete do toho jít s námi?

Udělejme to společně.