RECENZE, KTERÉ NÁM DĚLAJÍ RADOST

Věty od našich spokojených klientů, které nás těší a motivují.

Recenze, které jsou zde uvedeny, jsou skutečné a napsané skutečnými zákazníky. Najdete je i jinde např. na Google firmy, kde jsou veškeré recenze ověřeny a vázány na skutečnou e-mailovou adresu.

Rekonstrukce podkroví SDK, TI - Nové Město nad Metují - Přibyslav

Miloš Doleček napsal:

“Chtěl bych touto cestou vyjádřit velké poděkování a uznání společnosti Sádrokartony Matějů, konkrétně L. Matějů majiteli společnosti a J. Hovorkovi za realizaci podkrovního pokoje. Již od prvního kontaktu s p. Matějů při poptávce díla jsem si byl jistý, že již není třeba oslovovat a hledat další firmy. Jeho ochota, komunikativnost, odbornost, operativnost a rychlost mně okamžitě při vlastní montáži utvrdily o správném výběru dodavatele naší stavby. Navíc sympaťáci a pohoda:-) Velké díky! M. D.”      2.3.2021

Odpověď:

Děkujeme za krásnou recenzi. Dobře se nám u Vás pracovalo, péče o řemeslníky byla výtečná včetně občerstvení, které bylo každodenně milé a chutné. Zákazník znal svoje potřeby, vše bylo včas připraveno a součinnost s navazujícími pracemi dokonalá.

Děkujeme vám za výbornou spolupráci.

Ladislav Matějů

Rekonstrukce podkroví SDK, TI - Nové Město nad Metují - Zákraví

Pro vybudování kompletního podkrovního bytu byly osloveny tři firmy. Vybrali jsme firmu Matějů – Sádrokartony. Rychlé jednání, kvalitně odvedená práce – poradili si s „obšívkou“ trámů, devíti střešních oken a dalších vychytávek na točitém vstupním schodišti. Poslední pracovní den jsme dokonce ochutnali vynikající dršťkovou polévku, kterou uvařil p. Hovorka, kolega p. Matějů.

Termíny, profesionalita, rychlost – všem doporučuji.

Hulán, Zákraví

Odpověď:

S úsměvem a radostí čtu takovéto reference. Není obvyklé, aby náš zákazník současně se stavbou hodnotil i polévku. Vždy jsme rádi, pokud mezi  zákazníkem a námi vznikne přátelská vazba. Je to vyraz důvěry, který při předání stavby současně s pohoštěním od zákazníka (jako v tomto případě velmi milé a dobré) na konci realizace zůstává na tváři úsměv a obě strany jsou spokojeny. Jako poděkováním za neočekávané prezenty může být recipročně i dršťková polévka. I téma jako jídlo na stavbu patří. 🙂

Děkujeme vám Hulánovi za výbornou spolupráci.

Ladislav Matějů

SDK podhledy, tepelné izolace - Náchod Babí

Předchozí recenze mohu jen potvrdit.

Firmu Sádrokartony – Matěju znám více jak 15let a za tuto dobu jsme je využil ted již po druhé. Při první akci se jednalo o podhledy v podkroví. Ted se jednalo o rovný podhled + tvarové prvky.

V obou případech včetně izolací. Práce provedené ve 100% kvalitě. Jelikož jsem neměl možnost poděkovat osobně celé „partě“, chtěl bych využít této příležitosti.

Děkuji za precizně odvedenou práci včetně pozitivního přístupu k dodatečným vícepracím. Ježek

Odpověď:

Takovéto hodnocení nás dvojnásobně těší. Za prvé pro spokojenost zákazníka, která je u nás na prvním místě. A za druhé pro upřímnou recenzi, která může být vodítkem k další spolupráci i spolupráci s novými zákazníky.
Osobně volím cestu hledání pozitivní recenze, když potřebuji slušného řemeslníka či ubytování. V případě výše uvedené realizace recenzujícího zákazníka i my oceňujeme jeho mimořádnou schopnost znát své konkrétní potřeby ke konkrétnímu provedení jednotlivých činností, což není vždy samozřejmostí. Budu se opakovat když uvedu, že je skvělé, pokud zákazník ví, co chce. Zde to platilo dvojnásob. Nedílnou součástí dobré spolupráce je reálná vědomost, že vše má svá úskalí a svou hodnotu.
Děkujeme a přejeme, aby Vám dílo dobře sloužilo a budeme se těšit na další spolupráci.

Ladislav Matějů

Rekonstrukce podkroví - Červený Kostelec 2015

Při výstavbě podkroví jsme z časových důvodů museli vyhledat firmu, která by zateplení a sádrokartonářské práce udělala rychle, levně a efektivně za nás. Oslovili jsme několik firem, které jsme vyhledali na internetu a nechali si udělat cenové nabídky. Taktéž jsme mezi oslovené zahrnuli firmu Sádrokartony Matějů, kterou nám doporučil manželův kolega z práce. 

Nevím jakou máte zkušenost s řemeslníky Vy, ale často se nám stává, že vypracované kalkulace neobsahují vše, co je na stavbě zapotřebí nebo že chybí položka DPH. Potom dochází k tomu, že na první pohled nejvýhodnější cena je mnohem vyšší než deklarovaná na papíře. Proto jsme se zaměřili na podrobnost cenové nabídky a jednání s námi – zákazníkem.
Po zvážení nám přišla jako nejlepší volba právě firma Sádrokartony Matějů – svou velmi podrobnou a přehlednou kalkulací, svým kladným přístupem a pozitivním myšlením.
Dne 4.10.2015 přišla nabídka na mail a 27.10.2015 již bylo hotovo, cena na kalkulaci do koruny dodržena.
Během těchto dnů jsme se utvrdili v tom, že výběr této firmy, byla trefou do černého. Vše probíhalo tak, jak jsme se dohodli, v přátelském duchu. Nic nebylo problém, vše vyřešeno profesionálně, s úsměvem a to i v případě, že se naše nová příjezdová cesta vlivem vytrvalého deště změnila v bahenní lázně, zrovna v době, kdy bylo zapotřebí vynášet sádrokartonové desky. 🙂

Hoši děkujem!!!

Také jsme se potýkali s řešením instalatérských prací, na které se v zápalu boje zapomnělo. Byl nám touto firmou doporučen instalatér, který po jejich přímluvě ihned naběhl a připravil vše tak, aby výstavba mohla plynule pokračovat.
Dále stojí za zmínku, že jsme dostali dobré rady ohledně pokládky dlažby v koupelně, kde je podlaha z OSB desek a máme obavy, aby nám vlivem sesychání trámů dlažba nepraskala, čím ošetřit sádrokarton před výmalbou, jak vymalovat, atd…

Pokud bychom měli výsledek firmy Sádrokartony Matějů shrnout do pár slov, tak bychom určitě volili slova, která již byla použita v úvodu: rychle, levně, efektivně a navíc s dobrou náladou, která na pracovišti panovala od začátku až do konce, kde úsloví „Zlaté české ručičky“ a „Náš zákazník, náš pán“ nejsou jen trapnou frází.

Moc děkujeme Petr a Jana Košovi, Červený Kostelec tel. 777 149 …

Odpověď:

Jako jedno z našich podkroví, kde se nám dobře pracovalo, zákazník byl rozumný, odpovědný k sobě a svému budoucí spokojenému bydlení. Děkujeme za rozsáhlou referenci.

Děkujeme. Ladislav Matějů

SDK podhledy, tepelné izolace - Česká Skalice 2020

Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita

Kvalitní, rychlá práce, dobrá domluva a dochvilnost.. Doporučuji..

Štěpán H. , Česká Skalice

Odpověď:

Děkujeme za pozitivní recenci a příjemnou spolupráci. Ať Vám dílo dobře slouží. Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi případně vašimi známými. Děkujeme. Ladislav Matějů

Rekonstrukce SDK v bytě Nové Město nad Metují 2019

Profesionálně a kvalitně odvedená práce, nebyl problém se domluvit a hlavně vše, včetně termínů bylo dodrženo. S klidem mohu doporučit.

Petr Marek, Nové Město nad Metují, 2019

Odpověď:

Děkujeme za recenzi. Pro zákazníky, kteří vědí, co chtějí je radost pracovat. Výsledkem je oboustranná spokojenost.

Díky. Ladislav Matějů

Chalupa u Nové Paky

Při rekonstrukci podkroví chalupy u Nové Paky jsem dospěl k názoru, že sádrokartonářské práce svěřím profesionálům a nebudu spoléhat na svépomocné řešení. Měl jsem samozřejmě obavy z výběru správného dodavatele, byl jsem ještě pod vlivem špatné zkušenosti při hledání stavební firmy z nedávného období.

Stavba probíhala na základě řádně uzavřené Smlouvy o dílo, která neznevýhodňovala ani jednu ze stran. Při samotné realizaci dodavatel pružně reagoval na vzniklé problémy a sám iniciativně navrhoval výhodnější a vzhlednější řešení, nebylo to jen o tupém naplňování přání nezkušeného investora. A výsledek se dostavil, celá naše rodina byla velmi spokojena s odvedenou prací založenou na kvalitních materiálech a poctivém přístupu. A navíc jsme v osobě pana Matějů získali šikovného koordinátora dalších činností, zejména elektrikářských prací.

Mnou navymýšlené vícenáklady a vícepráce byly řádně vyúčtovány a spokojenost byla na obou stranách. Šel bych do toho s panem Matějů znovu.

Antonín Křížek od Nové Paky

Novostavba RD Kvasiny

O firmě Sádrokartony Matějů jsme se dozvěděli na internetu. Oslovili jsme ji formou e-mailu, a požádali o vytvoření cenové nabídky. Během jednoho dne se mi ozval zástupce firmy a dohodl se na termínu návštěvy. Návštěva proběhla přímo na stavbě, kde si pan Matějů zaměřil a zapsal údaje potřebné k vytvoření cenové nabídky. Cenová nabídka byla hotova ještě tentýž den a poslána na náš e-mail. Poté se již stačilo rozhodnout a domluvit termín realizace.

Montáž SDK konstrukcí proběhla podle plánu, i námi dodatečné změny byli bez jakýchkoliv problémů změněny a upraveny dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni a z tohoto důvodu můžeme všem tuto firmu DOPORUČIT.

PS: V případě, že by takto odváděli práci jiné firmy, a nemyslíme tím jen co se týká montáže SDK konstrukcí, bylo by to parádní.

Denisa a Pavel Křepelovi, Kvasiny 2008 – novostavba RD

Novostavba RD, Česká Skalice

Při stavbě rodinného domku, realizované převážně svépomocí, jsme se rozhodli pro sádrokartonové stropní podhledy a na některých místech i pro tzv. suchou omítku. Váhali jsme, zda se i do této činnosti pustíme sami, nebo zda raději oslovíme specializovanou firmu.

Po právě prodělané otřesné zkušenosti s firmou Pamix, která realizovala montáž oken a dveří, jsme nakonec z časových důvodů přece jen vsadili s určitými obavami na odborníky.
Obeslali jsme s poptávkou cca 10 firem z okolí a s maximální pečlivostí vybírali z jejich nabídek.

Cenou, způsobem jednání, kvalitou a komplexností zpracování nabídky se jednotlivé firmy značně lišily. Od počátku se naším favoritem stala firma SDK Matějů z Náchoda. Pan Matějů nás osobně navštívil přímo na stavbě, střízlivě posoudil naše požadavky a bez zbytečného podbízení velice rychle bezplatně vypracoval přesnou a přehlednou cenovou kalkulaci.

Profesionální a přitom příjemné jednání, rozumná cena, časová pružnost a ochota vyjít nám vstříc – to vše rozhodlo, že jsme si plácli a podepsali společně vyladěnou smlouvu o dílo. Samotná realizace potom probíhala naprosto hladce a podle našich představ.


Přesně v termínu bylo hotové dílo předáno k naší naprosté spokojenosti, samozřejmě se všemi obvyklými certifikáty. Když jsme asi o půl roku později chtěli namontovat stropní podhledy i ve druhém podlaží, byla volba jasná. Ani tentokrát jsme nebyli zklamáni, dílo bylo provedeno opět perfektně. A tak můžeme firmu SDK Matějů rozhodně doporučit i ostatním.

Manželé Stejskalovi, Česká Skalice, novostavba RD

 

novostavba RD u Nového Města nad Metují

Realizovali jsme novostavbu RD, potřebovali jsme zhotovit sádrokartonové stropy a provést zateplení těchto stropů s vloženou parozábranou.

S firmou pana Matějů jsme s byli spokojeni a klidně bychom si ji objednali znovu. Vyšel nám vstříc a vlastně splnil veškeré naše požadavky.

Manželé Markovi – Slavoňov u Nového Města nad Metují – novostavba RD

Milujeme svou práci

Vzhledem k bohatým zkušenostem s realizacemi a také materiály, se kterými se pracuje na českém trhu jsme se rozhodli jít cestou kvalitně odvedené práce a kvalitních materiálů.

Máme za sebou celou řadu realizací a proměn půdních prostor. Známe slabá místa při těchto proměnách včetně chyb, které vznikají při pokládání izolací a tvorbě nosných konstrukcí pro sádrokarton.

Na naše práce Vám poskytneme 5 let záruku, ale i po uplynutí této doby zůstáváte naším zákazníkem a následný servis je samozřejmostí.

Nic nás nezastaví

Protože máme spoustu zkušeností, umíme vyřešit věci, které mají nesnadné řešení.Ať se jedná o designové prvky, nebo složité konstrukce  suché výstavby v podkroví.

Vše promyslíme

U práce přemýšlíme. Nechceme řešit problémy  zpětně. Považujeme za nezbytné  s vámi projednat hledat a dosáhnout nejlepšího výsledku.

Jdeme krok za krokem

Každá činnost má svá pravidla a své postupy. I když bychom chtěli mít všechno jako lusknutím prstům, víme že to chce trpělivost.

Vše jen s úsměvem

Nejlepších výsledků dosáhne člověk s čistou hlavou a úsměvem. Touto cestou kráčíme…

Vaše sny - naše poslání.

Věříme poctivé práci a rozhodování

Držíme slovo...

Chcete do toho jít s námi?

Udělejme to společně.